Agata Dąbrowska

Obdarzona niezwykłym głosem i urodą wokalistka. Ma na swym koncie współpracę z wieloma wybitnymi postaciami polskiej sceny muzycznej. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Na co dzień wokalista w programie Jaka to melodia?


Zbyszek Fil

Charyzmatyczny wokalista i altowiolista w jednym. Doskonale radzi sobie również z gitarą i basem. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Jest gwarancją dobrej zabawy
i wspaniałego „show”.


Michał Polubiec

Młody, utalentowany i bardzo wszechstronny gitarzysta, który ma w swym dorobku współpracę z wielkimi osobistościami świata muzyki. Wspiera Yaka Band od początku istnienia formacji. Na co dzień gitarzysta w programie Jaka to melodia?


Adam Kram

Pomysłodawca, założyciel i organizator „Yaka Band”. Na perkusji gra od 7 roku życia. Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie. Szczęśliwy posiadacz „Jordana”. Nie lubi kiedy ktoś się pyta po co mu tyle bębnów. Codziennie na ekranach telewizorów, w programie Jaka to melodia?


Wojtek Miecznikowski

Młody, wyjątkowo zdolny muzyk, który na scenie zaraża wszystkich uśmiechem i pozytywną energią. Na co dzień muzyk udzielający sie w wielu projektach z różnych stylistyk muzycznych. Hardcorowy gracz w Gears Of War :)

 


Michał Szlempo

Wybitny pianista i klawiszowiec, właściciel największego i najcięższego instrumentu w zespole. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, a także student Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Kierownik muzyczny zespołu. Na próby dojeżdża 250 km. Szacunek!!!